KEYMILE SHDSL ISDN PRI MODEM


Wide range of interfaces
– G.703/G.704
– X.21/V.11
– V.35
– V.36
– V.24/V.28
– 10/100BaseT
Subrates are supported
Optional 1- and 2-pairtransmission system
Regenerators for increased reach
Remote power feeding
Management via ASMOS 
VPN and LAN-LAN services
ISDN PRA
Transparent 2 Mbps leased lines
Connection of GSM/UMTS base stations

2n-easyGate-FCT.jpg
 

SIEMENS NTBA ISDN Cihazı


Siemens NTBA (Network Termination Basic Access) Türk Telekom A.Ş. ’ den aboneye gelen ISDN BA / BRI hattının ucuna takılması gereken bir sonlandırma birimidir. Bu cihazin amacı Türk Telekom A.Ş.’ den 2 tel kablo üzerinden gelen “U” tipi bağlantıyı ISDN cihazların kullanabileceği 4 tel “S” veya “T” tipi bağlantıya çevirmektir. NTBA, ISDN şebeke ile abone arasındaki 2B+D (2x64Kbps + 16Kbps) bağlantıyı sağlar. Aşağıda NTBA cihazına ait diyagramda U ve S/T arabirimi açıkça görülmektedir.

NTBA’nin iletimi ve arayüz standartları bütün uluslararası standartlara uymaktadır.

NTBA merkezle bağlantıda 2B1Q (Euro NTBA) hat kodlamalarını kullanır. 

NTBA’ya 8 adet terminal cihazı (TA) bağlanabilir. Bağlı tüm terminallere ayrı bir numara verilebilir. Bu sayede içerideki bir terminale dışarıdan erişmek istendiğinde bu numaralar kodlanarak doğrudan istenen terminale erişilebilir.

İlk defa ISDN BA / BRI sayesinde iki haberleşme kanalı eş zamanlı olarak farklı iletişim hizmetinden yararlanabilmektedir (bir kanal üzerinde telefon görüşmesi, diğer kanaldan ise faks iletimi).

Kullanılmadığı zamanlarda otomatik güç koruma modu ..işleviyle enerji tasarrufu sağlar

 

BlueGate Compact PRI FCT

BlueGate Compact PRI FCT, işletmenizdeki mevcut telefon santrali ile GSM şebekesi arasındaki ağ geçişini sağlayan %100 sayısal bir telekomünikasyon çözümüdür. BlueGate Compact PRI FCT cihazının içerisine GSM şebeklerinden yararlanmak için kullanılan SİM kartları yerleştirilir. BlueGate Compact PRI FCT cihazı, santralinizin ISDN-PRI (E1) hat girişine bağlanır. Santralinizdeki dahili aboneler cep teletefonu aradığında, sabit telekom hatları yerine, GSM hatları kullanılır. Böylece telefon giderlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsinizBlueGate Compact PRI FCT cihazına, asgari 4 ve azami 32 adet SİM kartı takılabilir. SİM kartları farklı GSM şebekelerinden olabilir. Bilgisayardan USB veya IP ağ bağlantısı ile yönetilir. Grafik tabanlı programı sayesinde kurulumu ve bakımı kolaydır.

 

             Ana SayfaFirmamızReferanslarTeknik TerimİletişimE-Posta