PANASONIC KX-HTS32 TELEFON SANTRALİ

PANASONIC KX-HTS32 TELEFON SANTRALİ  

Neden ?

Simser Telekom olarak santral inceleme ve denemelerimizden tam not almiş olan panasonic KX-HTS32 Telefon santrali , büyük kapasiteli telefon santralleri hangi özelliklere sahipse , aynı özellikleri üzerinde kompakt şekilde bulundurmaktadır . Üstelik gerek uygulamalar, gerekse ip telefonlar için ayrıca bir lisans ücreti yok . Bu santral stabil çalışmakta ve bu santralin Japonlar tarafından zor bozulduğu söyleniyor .

- Dahili Wi-Fi erişim noktası
- 6 SIP harici ve 12 SIP dahili hat kapasitesi
- 8 Analog harici ve 24 Analog dahili hat kapasitesi
- Arayan isim, no kimliği'ni gösterme, çağrı yönlendirme meşgulde , cevapsızda , direkt ,
- Aranan , arayan listesi , cevaplı , cevapsız
- Sesli mesaj bildirimi
- Sesli bırakılan mesajları ses dosyası olarak mail atabilme .
- Otomatik robot operatör sesli karşılama
- Robot operatör departman secenekleri ve kısa tuş atayarak ilgili departmana yönlendirme
- Farklı saatlere ( gündüz,öğle,akşam,gece vs..) ve günlere göre karşılama anonsu ve farklı yönlendirmeler.
- Aynı santral içinde farklı şirket grupları için ayrı anonslar kaydedebilme ( 10 farklı anons kaydedilebilir )
- Konferans çağrı özellikleri
- Paging özelliği seçenekleri
- İzleme özellikleri HDV 230 ve üzeri telefonlarda meşguliyet panosu ile durum görme
- Video konferans yeteneği
- Tak çalıştır kurulumu
- Uzaktan programlama ve bakım 
- Yüklenebilir santral bekletme müziği
- Kapı telefonu modülü ile gece ,gündüz, öğle zamanları tanımlanan dahiliyi arama + dahiliden kapıyı açma
- IP sip video kamera ile kapıdaki arayan kişiyi görme konuşma , kapıyı açabilme .
- Görüşme süresi sınırlama
- Diğer marka santrallerle sip haberleşme (sip IP trunk) , farklı yada aynı marka santrallerle dahili haberleşme imkanı  ( bölge ofislerinizle ücretsiz dahili görüşebilme)
 

KOBİ'lerin PANASONIC KX-HTS32 telefon santrali almasının bazı sebepleri ;
Üzerinde güçlü ( on board ) Dahili Wi-Fi internet erişim noktası var :

   Wi-fi internet dağıtım noktası ofis kullanıcılarına kablosuz internet bağlantısı şağlamaktadır . İnternet ağını genişletmek isteyen kobiler için ayrıca bir AP ( access point ) almasına gerek yok .Aynı zamanda wi-fi ip telefonlari yada mobil telefonlarına ( ios-android ) kurulacak ücretsiz  sip ip telefon programı ile mobil telefonlarını kablosuz dahili ip telefon olarak kullanabilirler .

   Kullanıcılar wi-fi yada-lan  üzerinden santralin arayüz programına bağlanılabilir . Kullanıcılar web santral arayüzüne bağlanıp kendilerine ait açılan hesaplarına girebilir . Bu hesaba giren  kullanıcı kendi dahilisine ait ayarlarını değiştirebilir . Bunu wan üzerinden (diş ip nin santral portuna yönlanmesi ile )  de yapabilir .ör uzaktan telefonunu başka bir numaraya yönlendirme , telefonunu sesli mesaj sistemine yönlendirme yada iptali , eğer  panasonic telefon setlerinden kullanıyorsa butonlarına atanmış aboneleri ve isimlerini değiştirebilir .

    Max kapasite 8 analog harici,  24 analog dahilidir . Eğer 12 adet ip telefon kullanılacaksa analog dahili sayısı 12 ye düşer , aynı şekilde 4 adet sip harici hat kullanılacaksa ( utmh -vodafone,süperonline vs.. ) , 4 adet de T.Telekom hattı aynı anda kullanilabilir  .
 

En iyide ki esneklik

IP ve geleneksel hibrit sistem olarak KX-HTS32, harici SIP hat hizmetlerine uyum sağlamak amacıyla yeni ve dinamik bir iletişim çözümü oluşturmak veya mevcut PBX sistemine sorunsuz bir şekilde entegre olmak için kullanılabilir.

En yeni hepsi bir arada platformu

PC ve akıllı telefonların bağlanabilmesi için gereken Wi-Fi erişim noktası, çoklu harici SIP kapasitesi, çağrı fonksiyonları da dahil olmak üzere birçok ihtiyaç duyulan işlev ve özellikler sistem yapısı içine dahil edilmiştir. 
Cihaz ayrıca KX-HDV ve KX-NTV serisi ürünlerimizle birleştirilerek tam anlamıyla bir iletişim ve izleme sistemi oluşturmaktadır.

Mükemmel taşınabilirlik

Seyahat halindeyseniz aramalar kesintisiz bir şekilde akıllı telefonunuza yönlendirilebilir. Başka bir meşguliyetiniz olması durumunda ise e-posta aracılığıyla akıllı telefon veya PC'nize sesli mesaj bildirimleri alabilirsiniz. Paging özelliği seçenekleri, önemli bilgilerin farklı konumlardaki çalışanlar arasında kesintisiz olarak yayınlanmasını mümkün kılar.

 

Daha iyi iletişim

Dahili Meet Me Conference özelliği her nerede olursa olsunlar birçok çalışanın konferans çağrılarına katılmalarını mümkün kılar. Buna ek olarak, KX-HTS32 sistemleri, VPN bağlantısı gerektirmeden, görüntülü görüşme ve video konferans yapmak için eksiksiz ve uygun maliyetli terminal ürünlerine sahiptir.

 

Kolay kurulum ve bakım

KX-HTS32 bir terminal bağlandığı dakikadan itibaren tak ve çalıştır hızlı kurulum modu sayesinde kullanıma hazırdır, temel ayarlar da sizin için otomatik olarak programlanır. Harici SIP hat bağlantısı ve
Wi-Fi özellikleri kullanıma hazırdır, bu nedenle aktivasyon anahtarına veya ilave bir yönlendiriciye (router) ihtiyaç yoktur. Diğer programlama ve bakım işlemleri cihazın basit web arayüzü aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

 

             Ana SayfaFirmamızReferanslarTeknik TerimİletişimE-Posta